Warszawa

Warszawa

Widok z kamery online z Warszawy

Wszystkie kamery w WarszawieKrakówŁódź

Kamera online w Warszawie

Warszawa to niekwestionowana stolica Polski, biznesu, kultury i nauki. Jest to bardzo specyficzne miasto, które albo się lubi, albo nie. Życie płynie tutaj w zawrotnym tempie, wszechobecne korki, a także pośpiech wielu ludzi, szczególnie widoczny w centrum miasta, niektórych zachwyca innych odpycha. Niemniej jednak Warszawa to miasto, które każdy powinien odwiedzić. Wśród zalanych betonem ulicach z nowoczesną architekturą, znajdziemy wspaniałe Stare Miasto, zachwycające klimatem tamtych lat, z licznymi kawiarniami, restauracjami i barami.

Praktycznie w każdej warszawskiej dzielnicy znajdują się obiekty skrzętnie skrywające długą historię w zabytkowych murach. Największą popularnością wśród turystów przybywających do stolicy cieszy się Zamek Królewski, Stare Miasto oraz kościół św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Ważnym punktem na turystycznej mapie Warszawy są wspaniałe Łazienki Królewskie, będące zieloną enklawą miasta umożliwiającą ucieczkę od panującego w stolicy zgiełku. W Warszawie każdy turysta znajdzie zajęcie dla siebie, bez większych problemów. W mieście znajdują się liczne obiekty sportowe i kulturalne, a w tym muzea i galerie, które pomogą zapełnić czas na długie godziny.

Kamera z Warszawy

Przykładowy obraz kamery z Warszawy

Planując przyjazd do Warszawy z dziećmi, warto wygospodarować co najmniej 3 godziny na zwiedzanie tutejszego ogrodu zoologicznego, w którym znajduje się kilka tysięcy przedstawicieli najróżniejszych gatunków. Młodsi turyści z pewnością będą także zadowoleni z wizyty w Centrum Nauki Kopernik, gdzie na kilku wystawach dzieciaki mają szansę poznać kilkanaście zagadnień dotyczących współczesnego świata, a także wykonywać i uczestnicy w eksperymentach.

Obraz z kamery pochodzi ze strony webcams.travel