Wrocław

Wrocław

Wszystkie kamery w WrocławiuBydgoszczStacja kosmiczna ISS

Kamery online we Wrocławiu

Cudowna stolica Dolnego Śląska – Wrocław to miasto o niesamowicie bogatej przeszłości, liczącej ponad 1000 lat, a także jeden z najpiękniejszych ośrodków miejskich w Polsce, będący celem podróży licznych turystów nie tylko z Polski, ale i również całej Europy.

Przez wielu, Wrocław nazywany jest Kwiatem Europy, wrocławskie Stare Miasto zajmuje wysokie miejsca w międzynarodowych rankingach, a wszystko to zawdzięcza bogatej architekturze i ciekawej historii. Urocze zaułki, restauracje i knajpki z nietuzinkowym klimatem, a także szereg atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu sprawia, że nie chce się stad wyjeżdżać.

Jedna wizyta wystarczy, aby zakochać się w stolicy Dolnego Śląska. Wspaniały wrocławski Rynek przez większość doby tętni życiem, a cudowny Ratusz Miejski będący niekwestionowaną wizytówką Wrocławia, położony w centralnym punkcie Rynku, zachęca do odwiedzenia Muzeum Sztuki Mieszczańskiej znajdujące się w jego murach. Z Rynku warto wybrać się na spacer do magicznego Ostrowa Tumskiego, jest to najstarsza część Wrocławia. To właśnie tutaj usytuowana jest katedra z XIII-XIV wieku będąca jednym z najcenniejszych zabytków sakralnych na świecie.

Kamera z Wrocławia

Przykładowy obraz kamery z Wrocławia

Najnowszą atrakcją Wrocławia, a także nowoczesną wizytówką miasta bez wątpienia jest Sky Tower – najwyższy biurowiec w naszym kraju. Na 49 piętrze znajduje się fenomenalny punkt widokowy, który jest oblegany przez rzesze turystów. Ponadto, rodzice z dziećmi, a także dorośli powinni wybrać się do Wrocławskiego Zoo, gdzie w 2014 roku zostało otwarte nowoczesne Afrykarium, gdzie zobaczyć możemy liczne stworzenia żyjące w Afryce. Szukając więcej informacji na temat Wrocławia, zapraszamy do naszego serwisu KamerywPolsce.pl, gdzie znajduje się ponad 10 widoków z kamer wraz z opisami.

Obraz z kamery pochodzi ze strony webcamera.pl